سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

لوازم خانگی مصطفی بازرگانی هوکو

عرضه ی مستقیم انواع لوازم خانگی در مشهد


افزایش کارایی یخچال سامسونگ

نکات مهم برای افزایش کارایی یخچال سامسونگ

در این مقاله قصد داریم ۵ نکته برای افزایش کاریایی یخچال های سامسونگ را بررسی کنیم. در صورتی که از یخچال خود به درستی استفاده نمایید، دیگر نیازی به تعمیر یخچال سامسونگ نخواهید داشت علاوه بر این مصرف انرژی دستگاه کاهش خواهد یافت و هزینه های اضافی برق را نیز نخواهید پرداخت.

۱- لاستیک ها و نوار دور یخچال

لاستیک ها و نوار لاستیکی دور درب یخچال را به صورت مداوم بررسی کنید تا از کیپ شدن درب یخچال اطمینان حاصل نمایید، با قرار دادن یک تکه کاغذ میتوانید از بسته بودن درب یخچال اطمینان پیدا کنید، برای اینکار کاغذ را لای در یخچال قرار دهید در صورتی که کاغذ حرکت کند به این معنی است که باید لاستیک دور درب را تعویض کنید.

۲- تمیز کردن پشت دستگاه

هر چند وقت یکبار پشت دستگاه را گردگیری کنید زیرا وجود گرد و خاک روی کویل های کندانسور میتواند جلوی خروج گرما از یخچال را بگیرد.

۳- خودداری از قرار دادن غذای گرم در یخچال

از آنجا که یخچال برای خنک کردن غذا های گرم باید چند برابر بیش تر انرژی مصرف کند، سعی کنید هیچ وقت غذاهای گرم را درون یخچال قرار ندهید، فشار به یخچال میتواند باعث خرابی آن بشود و یخچال شما خیلی زود نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ پیدا میکند.

۴- پر کردن فضاهای خالی یخچال

وجود فضای خالی زیاد در یخچال باعث میشود که انرژی بیشتری برای خنک کردن لازم خواهد داشت. به همین دلیل فضاهای خالی را با پارچ یا بطری آب پر کنید.

۵- مواد غذایی را بدون بسته بندی در داخل یخچال قرار ندهید

قرار دادن غذا های بدون سرپوش در یخچال باعث مصرف دوبرابری انرژی در آن خواهد شد. فن یخچال مجبور خواهد بود برای از بین بردن بوی ب غذا دوبرابر کار کند.

اگر روش های دیگری برای افزایش کارایی یخچال سامسونگ میشناسید میتوانید با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در میان بگذارید تا با انتشار آنها افراد بیشتری از آنها مطلع شوند.

تماس با ما

📌 آدرس فروشگاه :: مشهد مقدس – وکیل آباد– بلوار معلم -بین معلم ۷۲ و ۷۴ -پلاک ۲۶ – همکف -فروشگاه مصطفی (بازرگانی هوکو)

کدپستی فروشگاه : ۹۱۸۹۸۶۴۵۶۵

☎️ شماره تلفن های تماس:
۰۵۱-۳۵۰۲۸۲۵۷
۰۵۱-۳۵۰۹۹۷۵۲

ساعت کاری شنبه تا پنچ شنبه ۹صبح الی۲۱ (جمعه ها تعطیل میباشد).

کانال تلگرام :: https://t.me/hoko7

وب سایت بازرگانی هوکو – لوازم خانگی مصطفی :: hoko7.com .

پیج اینستاگرام :: https://www.instagram.com/hoko7irm

صاحب امتیاز :: مصطفی کلیلا